29 Kasım 2013 Cuma

Çocuklarınızın Hayal Dünyasındaki Kahramanları Oyuncak Haline Dönsün İsterser Misiniz ?

Herkese Merhaba
Bugün sizlere mail kutuma düşen bir ricayı paylaşmak istedim. Reklam gibi görünebilir ben reklam amaçlı paylaşmıyorum hiç bir çıkarım vs. de yok. Sadece hoşuma gitti ve ilginizi çekeceğini düşündüm. Özellikle küçük kardeşive çocuğu olanların hatta anasınıfı öğretmenlerinin ilgilisini çekecektir :)

Çocukların Çizimlerini Oyuncak Haline Getirmek İster misiniz ?
 Çizim yastık
Resim çizmek çocukların en çok sevdikleri aktivitelerden biri olmanın yanında onların iç dünyasını dışa yansıtmanın da en güzel yollarından biridir. Hiç düşündünüz mü çocuğunuzun çizdiği bu çizimler bir gün yetenekli ellerde hayat bulsun.
İşte Karadeniz Teknik Üniversitesinde Matematik son sınıf öğrencisi Nurettin Şahin kurduğu www.netatliseyler.com/ sitesiyle çocukların çizimlerini gerçeğe dönüştürüyor.
Çocukları ve oyuncakları çok sevdiğini belirten Netatliseyler.com kurucusu Nurettin Şahin bütün oyuncakcılar da aynı oyuncakların olduğunu belirterek çocuğun kendi hayal dünyasındaki oyuncakla oynamasının onlara farklı bir mutluluk katacağını düşünüyor.
Fikir ortaya çıktıktan sonra yakın çevresinden ve internetten yapılan araştırmalarda olumlu tepkiler üzerine deneme çalışmalarından sonra hemen siteyi açmaya karar veriyor. 20 temmuz tarihinde açılan www.netatliseyler.com/ anaokullarından da yoğun talep görüyör. Özellikle özel günlerde yoğun talep olması çok da şaşırtıcı olmaz sanırım. Hedef kitlesi sadece çocuklar olmayan Netatliseyler.com aynı zamanda sevgilileri ve patronuna firmanı logosunun peluşunu yaptırmak isteyer ve bunun gibi özel çalışmalarla geniş bir kitleye hitap ediyor.
Daha önce Etohum ve Girişim Fabrikasının Özyeğin Üniversitesinde düzenlediği girişimcilik yaz kampına seçilen Nurettin Şahin orda aldığı eğitimle girişimini hayata geçirmekte zorlanmadığını söylüyor.
Oyuncaklar tamamen sağlıklı malzemelerden yapılarak paketlenip asıl sahibine kargolanıyor.
Sizde çocuğunuzun çizmiş olduğu resmi oyuncak haline getirerek oyuncağını ilk eline aldığı o mutluluğu paylaşmak istiyorsanız hemen netatliseyler.coma girerek benzersiz hediye siparişinizi verebilirsiz. 
Unutmayın onlar da birer tasarımcı !

5 yorum:

 1. Mimlendin canım :) http://forbeautyy.blogspot.com/2013/11/mim-7-ince-detaylar.html

  YanıtlaSil
 2. cok sekermıs gercekten, emeklerıne saglık..sevgıler

  YanıtlaSil
 3. Bravo çok hoş bi şi..yaratıcı ve güzel anı olur
  http://loveandsmile.wordpress.com/

  YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim :)