6 Mayıs 2016 Cuma

5 BLOGGER 1 ÜRÜN / CLAVİS KOZMETİK ÜRÜNLERİ

Herkese Merhabalar,
     Bugün etkinliğimizin konuğu "Clavis" ürünleri. Öncelikle bize ürünleri gönderen "Zümrüt Kozmetik"e teşekkür ederiz.
  Clavis markasını ilk kez duydum ancak Judi'nin daha çok küçük kozmetik dükkanlarında vs. satılan hesaplı bir ürün olduğunu biliyordum. Ürünler gelmeden önce tek şüphem içeriğiydi. Alerjik ve hassas bir cilde sahip olduğum için artık daha dikkatliyim kozmetikte.
Ürünler geldiğinde kargo poşetinin içinde "Allah'a emanet" sallana sallana gelmiş olsa da benim ürünlerimde kırık çıkık yoktu çok şükür. Paketlemeyi daha doğru bir şekilde yapmalarını öneririm.

      Ürünlerin renkleri benim günlük hayatta sıklıkla kullandığım tonlarda geldi. Mavi far gelse üzülürdüm belki :) Ambalajları ise ortanın altında diyebilirim.

Clavis Terracotta Allık

     Terracotta allık hem renk olarak benim sevdiğim renklerden hem de pigment açısından çok beğendiğim bir ürün oldu. Kalıcılığını da beğendim çünkü benim yanağımda allık pek durmaz ancak gün boyu idare etti beni. Daha şık bir ambalajı olsa emin olun bir Flormar'dan farkı yok

Clavis 3'lü Far Paleti

(No: 65)     Far renkleri de benim sevdiğim tonlardan oluştuğu için günlük kullanımlar için uygun buldum. Renklerin pigmentasyonu orta seviyede. Kalıcılığını da beğendim.  Sürk çık far paleti yani.

Clavis Coverstick Kapatıcı

(No:102)


      Ruj şeklinde bu kapatıcıyı sürmek pek istemedim aslında. Çünkü kullandığım bilinen markaların bazıları bile  göz altımda yağ bezelerine sebep oldu. Bu ürünü 2 kez kullandım. Bu sebeple kendimi denek olarak kullanmak istemediğim için yüzümde yağ bezeleri oluşturur mu bilemiyorum. Ancak ilk kullanımlar için herhangi alerjik reaksiyon yaşamadım.  Renk bana çok açık geldi. Kapatıcılığı orta seviyenin altında ve biraz yağlı bir yapısı olduğu için kabuklanma yapmadı ve birikme de yaşamadım. Genelde kuru cildim olduğu için kabuklanma yaşıyorum kapatıcılarda. Hatta 100 tl ye aldığım çok bilinen bir markadan bile bu sebeple pek memnun kalmadım.  Ben daha çok likit kapatıcıları tercih ediyorum. Bu ürün benim kullanacağım türden değil.

     Clavis değil de Judi isimli diplinerı sürmeye çekindim kirpik diplerimde alerjik probleme sebep olur mu acaba diye. Çok şükür hiç alerjik problem yaşamadım ürünlerle alakalı. Dipliner kolay sürülüyor. Özellikle eyeliner sürmede problem yaşıyorsanız size dipliner kullanmanızı öneririm. Daha kolay öğrenirsiniz. Ürün pigmentini tam olarak vermediği için 2-3 kez üstünden geçerek sürüyorum. Kalıcılığı da günlük kullanım için fena değil. Gün sonuna doğru kuyruk kısmı siliniyor maalesef.

JU-DI Dipliner - Siyah
     Terracotta allık hariç beni heyecanlandıran  ürünler olmadı. Çünkü; yıllardır blog okumanın, yazmanın ve çok çeşit markalarla çeşitli ürünler denemenin verdiği tecrübeden olsa gerek benim ilgimi çekmedi ürünler.
Ancak siz makyaja yeni başlıyorsanız hesaplı ürünlerle tecrübe edinmeniz yerinde olacaktır. Başlangıç için bütçesini kısıtlı tutanlara bir seçenek olabilir.

Ürünleri satın almak için Buraya tıklayabilirsiniz.

Etkinliğimizin değerli bloggerlarının yorumlarını okumak için;

İlke'nin Blogu için Buraya,
 Mehtap'ın Blogu için Buraya,
İlken'in Blogu için Buraya
Özlem'in Blogu için Buraya tıklamayı unutmayın 

 İnstagram için Burayı (@misspoine) Twitter  için Burayı (@misspoine1) tıklayınız.

2 yorum:

  1. Bu renkler sana çok yakışıyor. :) Ellerine sağlık :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Çok teşekkürler canım senin de ellerine sağlık :)

      Sil

Yorumlarınız için teşekkür ederim :)