29 Temmuz 2013 Pazartesi

L’oreal Elseve Extraordinary Oil

       Herkese Merhaba,
     Bugün sizlere çok memnun kaldığım bir serumdan bahsedeceğim.


     L’oreal Elseve Extraordinary Oil


      Değerli çiçek özlerinin yağları ile birleştirilmiş, Saça canlılık veren zengin içeriği ile; saçı ağırlaştırmadan, saçlara ipeksi bir yumuşalık vermeyi, saç dokusunu kusursuzlaştırmayı vaad eden, her saç tipine uygun bir yağ.
      Öncelikle kendi saçlarımdaki problemler neler ve ne için aldım kısmına geçmek istiyorum.
   -Saçlarım çok kalın telli, gür ve  inanılmaz derecede kuru. Saç uçlarım bu kuruluk nedeni ile çabuk yıpranıyor “naylon” bir görüntü ve dokuya sahip. Bu durumla barışık olmak zorundaydım ve böyle bir görüntü ve dokuyu azamiye indirmeliydim. Çok fazla ürün denedim ancak kesinlikle kalıcı bir yönünü bulamadım.  Buna keza bir de saçlarım boyalı ancak sadece dip boyası uygulayarak saçlarımın yıpranmasını geciktiriyorum. Kesinlikle yıka-çık saçı değil.  Düzleştirici vs. bile etki etmiyor, illaki kuaförde fönletmem gerekiyor. Bir zamanlar Neva form’un mor kapaklı jölesi işimi görüyordu ancak üretimden kaldırıldığından beri yılda 1 kez belki saçımı yıkayıp çıkmışımdır.
      Çok uzattım ancak saçımdaki büyük problemi bilmenizi istedim.  Çünkü bu mükemmel yağ saç uçlarımı yumuşattı ve istediğim nemi denediğim diğer ürünlerden daha iyi verdi.  Daha sağlıklı saçların kusurlu saç uçlarında daha iyi bir performans sağlayacağını düşünüyorum.
      Üstelik cam şişede olması artı bir özellik, plastik şişedeki hiç birşeyi sağlıklı bulmuyorum. Pompalı başlığı kolaylık sağlıyor. Hem 100 ml hem de bereketli bir ürün olması nedeni ile fiyatına göre de oldukça yüksek performanslı.
       Annem de kullandı ve çok sevdi. Hemen ona da aldım. Ben 17liraya indirimli almış olsam da, anneme Gratis’ten  14 liraya daha güzel bir indirimle aldım. Piyasa fiyatı 20 TL.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız için teşekkür ederim :)