20 Mart 2015 Cuma

4 Blogger 1 Ürün / Raen Bitkisel Vücut Losyonu - Pembe Gül

Herkese Merhabalar,
Etkinliğimizin bugün ki konuğu misler gibi kokan Raen Vücut Losyonu oldu. Ürünü bizlerle tanıştıran ve size tanıtma imkanı sağlayan Raen'e teşekkürlerimi sunarım :)
Raen eski  Latince de oran ve miktarını belirtmek anlamına gelmekteymiş. Raen'in adının anlamına bakacak olursak ideal oranlarla doğal içeriklere ulaşmak olduğunu ürün içeriğine baktığımız zaman da anlamaktayız zaten. 

Raen Bitkisel Vücut Losyonu / Pembe Gül


Ürün elime ilk ulaştığınızda kargodan misler gibi kokular yayılıyordu. Koku konusunda gerçekten iş yerindeki herkesin dikkatini çektiği aşikar. Bu kadar buram buram yayılan bir üründen koku konusunda kalıcılık beklentimde haksız çıkmadım. Kalıcılığını bir vücut losyonuna göre oldukça fazla buldum.
Cildim inanılmaz derecede kuru olduğu için nemlendirme konusunda çok beklentim yoktu ancak kalıcılık olmasa da geçici bir süreliğine nemlendirmesini beğendim. En önemlisi de cildi yumuşatması. Kuruluğun verdiği o sertliği almasını sevdim.

İçeriği:
Hindistan cevizi yağı türevleri, palmiye yağı türevleri, distile su, gliserin, zeytin yağı, asansiyel yağdan oluşmakta.
İçeriğinde bu kadar yağ türevi olan bir üründen "Yağlı his bırakması" beklense de tam aksine "su bazlı" hissiyatını vermekte. 

Ürünün arka barkotunun üzerinde Pembe Gül yazmasa bunun gül kokulu bir ürün olduğunu anlamazdım. Gülden çok hindistan cevizi ve hafif çiçeksi kokular alıyorum. Gül kokusuna bayılmayan biri olarak bu konuda şanslıyım :) 
Uzun zamandır kullandığım en iyi vücut losyonu oldu benim için. Bu sebeple ayrıca teşekkürlerimi Raen'e bu yıldız ürünle beni tanıştırdığın için teşekkürlerimi iletiyorum 

Raen ürünlerine BURAYA tıklayarak ulaşabildiğiniz gibi bu miss kokulu doğal içeriklere sahip vücut losyonuna BURAYA tıklayarak ulaşabilir ve uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Sevgili blogger arkadaşlarımın - etkinliğimizin güzellerinin yorumlarına ulaşmak için:

İlke'nin Blogu için Buraya,
 Mehtap'ın Blogu için Buraya,
Gizem'in Blogu için Buraya tıklamayı unutmayın 

 Okuduğunuz için teşekkürler, sevgiyle mutlu kalın!


3 yorum:

 1. Güzel bir ürüne benziyor, kokusunu da çok merak ettim ;)

  YanıtlaSil
 2. It’s awesome! I like this post and your style of writing, thank you for sharing!
  I’ll be happy to see you in my blog!)

  Diana Cloudlet
  http://www.dianacloudlet.com/

  YanıtlaSil
 3. Canım blogun ne kadar güzel, hemen takip ediyorum bana da bekliyorum :)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim :)