20 Şubat 2015 Cuma

4 Blogger 1 Ürün / BH Naturel Keratin Peptide - Onarıcı Saç Bakım Maskesi

Herkese Merhabalar,
Kaldığımız yerden etkinliğimize devam ediyoruz :) Farklı saç ürünleri kullanmak benim hobim diyebilirim :) Konu saç olunca akan sular duruyor çünkü baş edilmez insanı çileden çıkaran saçlarım var! Bu nedenle etkinlikte saç ürünü olması beni çok sevindirmişti. BH Naturel'e etkinliğimize katılımından dolayı teşekkürler :) 

4 Blogger 1 Ürün / BH Naturel Keratin Peptide - Onarıcı Saç Bakım Maskesi 


Ürünü ilk açtığımda  doğal olduğunu görüntüsünden anladım :) Bozulmuş gibi görünüyor olması yanıltmasın sizi. Ürünün kokusu rahatsız edici de değil.

Aslında benim istediğim ürünün içeriği farklıydı (Argan). Farklı isteme sebebim çok fazla keratin bakım ürünü uygulayıp sonucunun artık faydalı olmadığı gerçeğiydi. Ancak ortak bir kararla Keratin içerikli olanı seçtik.


Bu ürünü saçımda beklettiğimde üzerine şampuan kullandıktan sonra hiç bir etkisi kalmadığı için şampuan sonrası ürünü saçımda 5dk bekletip hafiften durulayıp kullandım. Parlaklık verdiğini ve buklelerimi belirginleştirdiğini söyleyebilirim ancak yumuşatma konusunda benim saçlarımda pek başarılı olamadı. Keratinin onarıcı etkisini de göremedim. Belki kutu kutu kullanmak gerekir onarım etkisini anlamak için.
Benim bu tarz maskelerden asıl beklentim ne onarma ne başka bir şey.. Benim saçımın elektriklenmesini, kuruluğunu engelleyip yumuşaklık hissi versin isterim. Ancak bu ürün elektriklenme konusunda bir nebze başarılı olsa da benim sert saçlarımı yumuşatmaya yaramadı.
Doğal içerikli test yapmayan ürünlere ilginiz varsa denemenizi tavsiye ederim. BH Naturel web sayfasından bu ürünün ayrıntılarına ulaşmak ve firma hakkında bilgi alıp başka ürünlerine göz atmak için BURAYI tıklayabilirsiniz :)

Etkinliğimiz de bu ürünü yorumlayan diğer blogger arkadaşlarımın yorumlarına ulaşmak için;

İlke'nin Blogu için Buraya,
 Mehtap'ın Blogu için Buraya,
Gizem'in Blogu için Buraya tıklamayı unutmayın
 Okuduğunuz için teşekkürler, sevgiyle mutlu kalın!

2 yorum:

  1. Merhaba bloğunu keşfettim bende bloğuma beklerim ve seni bloğumdaki 8 Mart hanımeli hediyeleşme etkinliğine davet ediyorum katılırsan cok sevinirim sevgilerle

    YanıtlaSil
  2. Imc usulü blogger çalışması çok hoş çok tatlı:-)güzel bloğunu takipteyim canım bana da beklerim:-)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim :)